Chirurgia powiększenia piersi: Jak to działa?

Uroda

Jeśli chodzi o powiększanie piersi, trzeba będzie zrobić obszerne badania i uzyskać najlepszą poradę od chirurga kosmetycznego. Powiększanie piersi jest najczęstszą procedurą wykonywaną przez chirurgów kosmetycznych. Wiele kobiet cierpi na brak rozmiaru piersi i z powodu niektórych problemów medycznych muszą poddać się tej procedurze.

Dobrym pomysłem jest uzyskanie informacji na temat procedury i jej korzyści przed poddaniem się jej. Jeśli masz cel estetyczny, to należy dbać o swoje ciało i szukać najlepszych możliwych wyników.

Co to jest powiększanie piersi?

Jest to zabieg chirurgiczny, który pomaga w zwiększeniu rozmiaru piersi. Jeśli masz małe rozmiary piersi, to jest dobry pomysł, aby przejść tę procedurę. Chirurg będzie implantować soli lub żelu silikonowego w piersi. Procedura pomoże w zwiększeniu rozmiaru piersi.

Dlaczego warto poddać się powiększaniu piersi?

Jest to świetny sposób, aby poprawić swój wygląd i zwiększyć pewność siebie. Kobiety z małymi piersiami często są nieśmiałe i czują się niekomfortowo, gdy noszą nisko wycięte topy lub gdy noszą sukienki. Operacja powiększenia piersi jest najlepszym rozwiązaniem dla tych kobiet, które straciły swoje piersi.

Uzyskasz najlepsze możliwe wyniki, jeśli operacja powiększenia piersi zostanie wykonana przez najlepszego chirurga kosmetycznego. Twoje piersi będą wyglądać pełniejsze i jędrniejsze i będziesz czuć się komfortowo w cokolwiek nosić.

Plusy powiększania piersi

Powiększanie piersi sprawi, że będziesz wyglądać bardziej pewny siebie i lepiej. Będzie to również dać lepszy kształt.

Będziesz musiał iść w znieczuleniu ogólnym dla operacji powiększania piersi. Konieczny będzie również dwu- lub trzydniowy pobyt w szpitalu.

Okres rekonwalescencji jest zazwyczaj krótki, ale trzeba będzie unikać ciężkiego podnoszenia przez kilka miesięcy.

Cons of Breast Augmentation

Jak implanty są umieszczone w piersi, to jest wspólne błędne przekonanie, że piersi będą się zdeformowane lub obwisłe. Ale to nie jest prawda. Procedura nie spowoduje żadnych skutków ubocznych.

Wyniki powiększania piersi mogą z czasem zanikać.

Konieczne będą regularne wizyty kontrolne w celu sprawdzenia wyników.

Wnioski:

Będziesz musiał podjąć decyzję o uzyskaniu operacji powiększania piersi po dokładnym zbadaniu procedury i jej ryzyka. Nie ma żadnych wad tej procedury, a wyniki sprawią, że poczujesz się bardziej pewna siebie.