Regeneracja tlenowa
Regeneracja tlenowa

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej z siedzibą w Bytomiu.
Komora hiperbaryczna Świętochłowice

Komora hiperbaryczna w Świętochłowicach umożliwia wzbogacenie organizmu w czysty tlen podawany pod ciśnieniem wyższym niż w otoczeniu. Zabiegi hiperbarycznej terapii tlenowej (HBOT), w naszym gabinecie, świadczymy w dwóch profesjonalnych komorach hiperbarycznych remonowanej marki NASA-LIFE, tj.:

 • komora hiperbaryczna 1.5 ATA (jako pierwsi i jedyni w województwie śląskim),
 • komora hiperbaryczna 1.3 ATA.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej w Świętochłowicach odbywają się z częstotliwością co 90 minut i są świadczone odpłatnie dla pacjentów komercyjnych oraz w ramach umów z kontrahentami. Świadczenia nie są wykonywane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Komory hiperbaryczne w Świętochłowicach dają szansę ciężko chorym pacjentom, u których tradycyjne metody leczenie nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Już dzisiaj zapraszamy do dokonywania rezerwacji terminów zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej, by dać sobie możliwość na szybszy powrót do zdrowia i wzmocnienie organizmu.Gabinet tlenoterapii hiperbarycznej w Świętochłowicach

Certyfikowany Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej w Świętochłowicach zaprasza na sesje tlenowe zarówno jednorazowe, jak i pakietowe (po 5, 10 lub więcej zabiegów tlenowych). Każdy zabieg tlenoterapii trwa 70 minut i obejmuje: krótki instruktaż, kilkuminutowe okresy kompresji i dekompresji oraz 60 minut terapii tlenem w komorze hiperbarycznej.

Profesjonalna, odpowiednio przeszkolona kadra przeprowadza dokładną dezynfekcję komór hiperbarycznych oraz dba o komfort i bezpieczeństwo pacjentów podczas sesji terapii tlenowych.

Tlenoterapia Świętochłowice

Tlenoterapia w Świętochłowicach to usługa prozdrowotna, która szybko zdobywa popularność. Korzyści płynących z regularnych sesji w komorze tlenowej jest bardzo wiele, od odprężenia i przypływu energii przez zwiększenie chęci do życia, poprawę jakości zdrowia, po szybszą regenerację organizmu i lepszy sen. Wśród klientów korzystających z tlenoterapii w gabinecie leczenia tlenem są przede wszystkim osoby, które:

 • mają problemy z oddychaniem po przebytej chorobie covid-19 (rehabilitacja po covid), 
 • cierpią na przewlekłe stany zapalne,
 • chcą wspomóc regenerację i leczenie trudno gojących się ran i owrzodzeń oraz bólu i obrzęków pooperacyjnych,
 • pragną osiągać lepsze wyniki sportowe dzięki większej wydolności tlenowej organizmu,
 • chcą zachować młody wygląd skóry.

W rzeczywistości zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej są często wykorzystywane między innymi w takich obszarach jak: dermatologia, gastrologia, kardiologia, medycyna estetyczna, medycyna sportowa, neurologia, onkologia, ortopedia, stomatologia. Nic więc dziwnego, że tlenoterapia w Świętochłowicach cieszy się tak dużym zainteresowaniem. 

W celu umówienia terminu sesji hiperbarycznej terapii tlenowej zapraszamy do:

Gabinet tlenoterapii w Świętochłowicach - jak dojechać?

Gabinet tlenoterapii hiperbarycznej w Świętochłowicach naszej marki jest na etapie planowania. Niemniej najbliższy gabinet tlenoterapii znajduje się w dogodnej lokalizacji zarówno dla osób podróżujących samochodem, busem, rowerem, jak i środkami komunikacji miejskiej i komunikacji aglomeracyjnej, tj. przy ul. Powstańców Warszawskich 31 w Bytomiu (41-902).

Do naszego hiperbarycznego gabinetu terapii tlenem można dotrzeć w następujący sposób:

 • samochodem (kliknij TUTAJ by sprawdzić dojazd) - jest w pobliżu sporo miejsc postojowych;
 • Kolejami Śląskimi (KSL)
 • komunikacją miejską - gabinet znajduje się zaraz przy przystanku tramwajowym;
 • rowerem - można przypiąć rower do barierek;
 • pieszo.

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej
ul. Powstańców Warszawskich 31
41-902 Bytom

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej

ul. Powstańców Warszawskich 31
41-902 Bytom
NIP: 6341193523
REGON: 272207782

Godziny otwarcia

Poniedziałek - 9.00 - 20.00
Wtorek - 9.00 - 20.00
Środa - 9.00 - 20.00
Czwartek - 9.00 - 20.00
Piątek - 9.00 - 20.00
Sobota - 9.00 - 14.00

Numer telefonu: 533 222 610

Infolinia telefoniczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00

rezerwacja@
regeneracjatlenowa.pl

Na ten adres prosimy kierować wszelkie pytania odnośnie terminów wizyt i rejestracji pacjentów.

Formularz kontaktowy

  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@regeneracjatlenowa.pl lub do najbliższego biura Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Michał Laskowski z siedzibą w Bytomiu. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Michał Laskowski. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Michał Laskowski. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej

ul. Powstańców Warszawskich 31
41-902 Bytom
NIP: 6341193523

Numer telefonu:
533 222 610

Infolinia telefoniczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00.

rezerwacja
@regeneracjatlenowa.pl

Na ten adres prosimy kierować wszelkie pytania odnośnie terminów wizyt i rejestracji pacjentów.