10 Najlepsze aplikacje fitness do pobrania dla smartfonów z systemem Android

Uroda Zdrowie

Każdy wie, jak ważna jest kondycja i dla tego aplikacje fitness są najlepszymi rozwiązaniami dla wszystkich ludzi. Ludzie, którzy mają smartfony, są bardziej skoncentrowani na fitnessie i używają aplikacji częściej niż inni.

Wymieniliśmy najlepsze 10 aplikacji do pobrania na smartfony. Najlepsze jest to, że wszystkie są darmowe i mają różne funkcje i usługi.

1. FIT App:

Ta aplikacja jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą pozostać sprawni i aktywni. Ta aplikacja pomaga śledzić swoje działania, takie jak bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie itp. Można również śledzić swoje tętno, prędkość, kalorie spalone, kroki podjęte, a twój dystans przebyty. Ma szeroki zakres zdrowia i funkcji fitness, które obejmują ciśnienie krwi, utrata masy ciała, procent tłuszczu w organizmie, wskaźnik masy ciała, itp. Posiada również opcję rejestrowania spożywanych pokarmów i napojów.

2. Yoga Studio:

Ta aplikacja jest najlepszą aplikacją do jogi dostępną na rynku. Jest to idealne połączenie audio i wideo, aby poprowadzić Cię przez różne pozy jogi. Daje również opcje instrukcji głosowych, odtwarzanie wideo i odtwarzanie audio. Można również dostosować swój trening z różnych rodzajów jogi, takich jak stojące, siedzące i leżące. Zapewnia również informacje o różnych pozach jogi, takich jak korzyści z każdej pozy i jej korzyści dla zdrowia. Posiada również opcję pobierania różnych sekwencji jogi.

3. MyFitnessPal:

Ta aplikacja nie jest ograniczona tylko do siłowni lub innych ćwiczeń, ale jest również używana do jedzenia. Możesz dodać swoje pokarmy i przepisy do bazy danych, a następnie możesz zobaczyć liczbę kalorii, a także możesz śledzić swoją dietę. Możesz także prowadzić rejestr wszystkich pokarmów, które spożywałeś w aplikacji i możesz tworzyć różne kategorie, takie jak owoce, warzywa, ziarna, białko, nabiał itp. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że nie potrzebuje łączności internetowej, aby działać poprawnie.

4. Fitbit:

Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych aplikacji do śledzenia fitnessu. Jest to inteligentna bransoletka, która śledzi Twoją aktywność, a następnie wyśle alert do telefonu. Oferuje również różne funkcje zdrowotne i fitness, takie jak śledzenie snu, liczenie kroków itp. Jest to must-have dla wszystkich fitness freaków tam.

5. Calorie Counter Pro:

Jest to najlepsza aplikacja licznika kalorii dostępna na rynku. Jest to licznik kalorii, który ma świetny interfejs. Jest bardzo łatwy w użyciu i nawigacji. Możesz dodać swoje pokarmy i napoje do bazy danych, a następnie może śledzić spożycie kalorii. Ma również opcję ustawienia celów i śledzenia postępów. Ma również wiele różnych narzędzi i opcji.

6. 7 Minute Workout:

Jest to jedna z najlepszych aplikacji treningowych dla smartfonów android. Jest to świetna aplikacja treningowa, która pomoże Ci schudnąć, zbudować mięśnie i stać się sprawniejszym. Ma wiele różnych treningów i jest przeznaczony dla mężczyzn, kobiet i dzieci.